Novinky

Nová pračka Eco Time je nejlepším pomocníkem pro úsporu vody, času a energie: volba Energy Saver, programy Zóny 20°C a činnost nového senzoru Water Balance zaručují optimální výsledky praní při maximální energetické úspoře.

Senzor Water Balance měří hmotnost prádla ve všech fázích praní, aby bylo do bubnu pračky načerpáno pouze nezbytné množství vody. Tak je zaručena minimální spotřeba energie při jejím ohřevu.


Volba Energy Saver zaručuje maximální úsporu energie, až 70% ve srovnání s cyklem Bavlna 30°. Díky speciálnímu pohybu bubnu je možné získat výsledky pracího cyklu 30°C při nižších teplotách.

Energetická třída

Energetická třída A++ dosažená u praček Indesit Eco Time je důkazem jejich energetické účinnosti a zaručuje maximální úsporu energie ve všech fázích praní a pro všechna množství prádla.

Zóna 20°C

Prací cykly Zóny 20°C jsou navrženy pro praní oděvů při nízkých teplotách (20° C) při zaručení výsledků cyklu 40°C a s úsporou energie až 40%. Speciální pohyb bubnu je využitý při každém programu pro optimalizovaný účinek pracích prostředků a dokonalé odstranění nečistot skvrn.

Úspora energie

Indesit vyvinul volbu Energy Saver pro dosažení úspory energie až 70% v porovnání s programem Bavlna 30°C! Při použití s programy Bavlna, Syntetika a Džíny volba Energy Saver zaručuje výsledky pracího cyklu 30°C při nižších teplotách.

Úspora času

Volba Eco Time použitelná se všemy programy pro bavlnu a syntetiku umožňuje prát až 3 kg lehce znečištěných oděvů až o 30% rychleji než standardní program pro bavlnu.

Úspora vody

Senzor Water Balance v pračkách Eco Time je aktivní ve všech fázích pracího cyklu, kdy měří aktuální zátěž prádla, čímž je do bubnu načerpáno jen množství vody skutečně potřebné pro jeho prádla.

Pračky Indesit Eco Time nabízejí širokou škálu programů.
Díky speciálně navrženému bubnu umožňují pračky Indesit prát běžně znečištěné prádlo efektivněji a se skělou péčí, a to i při rychlém praní.

Speciální programy

Program Džíny umožňuje důkladně prát denimové tkaniny, aniž by došlo k poškození vláken nebo jejich vyblednutí.

Program Expres umožňuje osvěžení mírně znečištěného prádla ( až do 1,5 kg ) v pouhých 15 minutách.

Technologie Indesit byla využita i při tvorbě speciálního programu pro praní obuvi : při cyklu Special Shoes se buben otáčí tak, aby bylo zabráněno poškození obuvi.

Programy Sport Intensive a Sport Light jsou navrženy pro praní více či méně znečištěných sportovních oděvů s ohledem na všechny speciální druhy tkanin při dosažení optimálních výsledků.