O nás


Tato část byla vytvořena pro naše zákazníky a ty, kdo se teprve začínají seznamovat se světem výrobků Indesit. Rádi bychom vám nabídli naši zkušenost, poskytli důležitá doporučení pro vaše domácí spotřebiče a tím zjednodušili váš život.

Indesit – „My pracujeme, vy žijte“

Indesit je značka určená zejména pro mladé lidi – hravá, trendy a plná energie v duchu sloganu „We work, you play“ (My pracujeme, vy žijte). Právě Indesit by měl být značkou prvních domácích spotřebičů, které si pořídí nově vznikající mladá domácnost. Předním designérem značky Indesit je již od roku 1995 Giorgetto Giugiaro, zakladatel společnosti Italdesign známé především díky automobilovému designu. Ve spotřebičích Indesit se snoubí účelový design, osobitý styl, jednoduchá obsluha, spolehlivost a kvalita založené na inovativních řešeních pro každodenní život. Řada úsporných chladniček Icon nebo chytré pračky, sušičky, myčky a chladničky Prime vybavené Smart Technology jsou toho důkazem.

Indesit a sponzoring

Indesit je hrdým sponzorem známých týmů jako jsou AC Milan, Paris Sant Germain nebo Arsenal

Doporučení

Užitečné informace

Jste si jisti, že víte všechno o úsporách energie, volbě nejvhodnějšího spotřebiče pro vaši potřebu a péči o vaše prádlo? Čtěte doporučení našich expertů a otestujte se. Objevíte spoustu užitečných informací!