Nová myčka pro všechny velikosti

Užijte si eXtra výsledky za pouhou hodinu
 • Nový eXtra cyklus
 • Invertorový motor
 • Možnost eXtra light
 • Prostor pro všechno, od S do XXL

  Nový cyklus myček řady eXtra je speciálně navržen na mytí velkého typu nádobí jakými jsou pánve, mřížky z varných desek, formy na pizzy a další.
  Jednoduše vyjměte vrchní koš a užívejte si 53 cm vysoký prostor spolu s lesknoucím se nádobím.

 • Proti zaschlým skvrnám

  Kombinace invertorového motoru a inovativního hydraulického systému vám zajistí perfektní umytí i extra špinavého nádobí za pouhou hodinu.

 • Speciální péče o křehké nádobí

  Funkce eXtra light je speciálním řešením pro mytí velkého, křehkého nádobí s maximální péčí.

Nová extra hygiena

Pro váš klid

Nový cyklus je speciálně navržený pro mytí dětských hraček, kojeneckých lahví, dětských příborů a nádobí, aby bylo vše dokonale dobře a hygienicky umyté.

Baby Care

Pro nádobí bez bakterií

Cyklus Baby Care je navržen tak, aby účinně odstraňoval 99,9999 % bakterií a zajistil tak hygienu bez kompromisů pro celou rodinu, obzvláště pro děti a batolata. Baby Care poskytuje jednoduché a efektivní mytí a sušení každého předmětu, nejen nádobí ale také hraček a ostatních dětských věcí, které potřebují důkladné čištění.

BabyZoo

Mít vše stále čisté je záležitostí pro každé dítě

BabyZoo od Indesit je speciální vkládací koš s upravitelným prostorem pro zajištění důkladného umytí dětských lahví a saviček, příborů a talířů. Všechny předměty jsou od sebe odděleny, takže v průběhu cyklu se voda a mycí prostředek dostane ke všem jejich částem. Na konci mycího a sušícího cyklu můžete vkládací koš BabyZoo se všemi sterilizovanými věcmi vyndat a nechat je na něm uskladněné.

*Pro úplnou sterilizaci vám doporučujeme využít doplňkové čištění využívající sterilní řešení.

Čistě italský design

Myčky Indesit řady eXtra jsou krásné a atraktivní. Vyberte si váš oblíbený vzhled: nerezová, stříbrná nebo bílá s šedým vnitřkem.

Maximální efektivita

Myčky řady Indesit eXtra nevyžadují žádné mytí v ruce: u Eco a normálních programů je oplachování zajištěno samotnou myčkou nádobí. Maximálního výkonu může být dosaženo pomocí automatických programů a díky sensorům zašpinění a invertorovému motoru, které optimalizují veškeré mycí parametry.

Jednoduché a flexibilní používání

Naplňování a vyndávání nádobí z myček Indesit řady eXtra je jednoduché a bezpečné díky košům navrženým pro maximální flexibilitu. Koše pojmou až 14 sad nádobí. Velké hrnce se jednoduše vejdou do spodního koše díky zvedacímu systému vrchního koše, s jehož použitím získáte navíc až 3,5 cm dalšího místa.

Minimální spotřeba.

S myčkami Indesit řady eXtra klesla spotřeba vody na pouhých 9 litrů (přibližně o 44 % méně než u běžných myček nádobí*) při mytí až 14 sad nádobí.
Řada Indesit eXtra dosáhla energetické třídy A+++. To znamená skvělé mycí a sušící výsledky s energetickou spotřebou menší o 20 % než u A+. Takže snížení výdajů za energie a dopadu na životní prostředí je nyní snazší pro každého.
*V porovnání s myčkou nádobí, která má spotřebu 16 litrů vody.

Technologie a bezpečnost

Všechny myčky nádobí Indesit eXtra mají technologicky pokročilý systém pro zajištění maximální pohody v průběhu cyklu. Nový praktický sensor zareaguje v případě tvorby pěny nebo ucpaného filtru a vyřeší problém úpravou rychlosti motoru či dodávky vody, aniž by muselo dojít k přerušení mycího cyklu. V případě nenadálých změny tlaku vody nebo porušení dodávky vody potrubím, sytém Water Stop okamžitě přestane vodu čerpat a uzavře kohoutek, takže se přístroj zastaví.
Systém Overflow, na druhou stranu, zajišťuje chytrou kontrolu nad tím, kolik vody proudí do myčky. Pokud je množství potřebné vody překročeno, systém přeruší mycí cyklus a přebytečnou vodu odčerpá.

Tichost

Myčky nádobí Indesit jsou tak tiché, že se vedle nich můžete v klidu věnovat něčemu jinému. Invertorový motor a otestované materiály zaručují tiché mytí i v noci díky snížení hladiny hluku na pouhých 44 dB, což je srovnatelné s tichým rozhovorem.

Programy a funkce

Nové myčky řada eXtra mají velké množství programů a funkcí pro každou příležitost: od ECO programu až po INTENZIVNÍ mytí, od rychlého cyklu RAPID 40 přes POLOVIČNÍ NÁPLŇ až po možnost ODLOŽENÉHO STARTU.

Spolehlivost

Vnitřky nových myček nádobí řady EXTRA jsou 100% z nerezu, materiálu, který maximalizuje mycí i sušící výkon a zaručuje perfektní hygienu a trvanlivost.