2 sekundy, 1 stisk, 0 problémů

Řešení jedním tlačítkem pro čisté a suché prádlo *

* Po počátečním zapnutí spotřebiče je potřeba pouze 1 stisknutí.

 • Push&Go
 • Wash & dry 45
 • Anti Stain
 • Airfresh
 • Rapid 30’
 • Push&Go

  Jedno stisknutí tlačítka: to je vše, co potřebujete k zapnutí vašeho spotřebiče, nastavení programu a spuštění pracího a sušicího cyklu. Je to tak jednoduché

  * Po počátečním zapnutí spotřebiče je potřeba pouze 1 stisknutí.

 • Wash & dry 45

  Wash & Dry zahrnuje rychlý a efektivní 15minutový prací cyklus, po kterém následuje 30minutový cyklus sušení. Speciální technologie Wash & Dry zajišťuje, že vaše oděvy budou snadné k žehlení a připravené k nošení.

 • Sbohem nepoddajné skvrny.

  Vyberte typ skvrny a zbytek nechte na pračky se sušičkou: automaticky vybere nejvhodnější nastavení mytí pro její odstranění. Posaďte se a relaxujte. Jídlo: víno, ovoce, dresinky, omáčky a jiné organické skvrny. Práce: inkoust, motorové oleje atd. Outdoor: bláto, tráva a další typické skvrny ze života venku. Pro bavlněné a syntetické cykly při 30 ° až 60 ° C.

 • Airfresh

  Cyklus AirFresh osvěží vaše čisté prádlo za pouhých 30 minut. Díky speciálnímu pohybu bubnu proniká horký vzduch hluboko do vláken a pomáhá tak odstraňovat kouř, mastnotu a další částice

 • Rapid 30’

  The ideal programme when there is no time: only 30 minutes to complete the cycle.

Push&Go

Turbo programming technology.

Turbo programming technology

One push of a button: that’s all it takes to set the programme and start the wash cycle*. In 45 minutes, you’ll have spotlessly clean laundry.

*1 push is needed after initially switching on the appliance.

Každým prověřená revoluce

2 vteřiny: jednoduché zmáčknutí tlačítka.

1 tlačítko: pro zapnutí vašeho spotřebiče zvolte a zapněte Wash&Dry program - ideální pro bavlněné i syntetické tkaniny najednou.

0 starostí: vynikající prací výsledky, které snadno vyžehlíte.

Odpočívejte, my se o vše postaráme!

* Po počátečním zapnutí spotřebiče je potřeba pouze 1 stisknutí.

Evoluce designu

Čistě italský design

Spolehlivý, masivní, nádherný. Váš spotřebič řady Innex má nepřekonatelně jednoduché ovládání v kombinaci s atraktivním italským designem.

Jednoduché a intuitivní

Jednoduché a intuitivní

Vše, co potřebujete, na první pohled

Všechno na vaší pračce řady Innex je navrženo pro jednoduché a intuitivní ovládání: Push&Wash tlačítko je ihned viditelné díky výrazné modré barvě. Programy a cykly jsou jasně rozdělené, takže snadno najdete ten, který potřebujete. Všechny speciální funkce a vlastnosti jsou doplněny jasným popiskem na ovládacím panelu s novým designem. Snadné, že ano?

Tolik místa, kolik potřebujete

Tolik místa, kolik potřebujete

Extra velká dvířka praček řady Innex usnadňují vkládání a vyndávání vašeho prádla. Ergonomické madlo umožňuje pohodlné a snadné otevírání.