2 vteřiny, 1 tlačítko, 0 starostí

Jedno zmáčknutí tlačítka: to je všechno, co musíte udělat na vaší pračce, nastavit program a cyklus se spustí. Je to tak jednoduché.
 • Eco-friendly a úsporná
 • Invertorový motor
 • Water Balance Plus
 • Vaše každodenní úspory

  Cyklus ECO 30° poskytuje stejný prací výkon a výsledky jako programy s vyšší teplotou, takže si můžete vychutnat svěží a čisté prádlo, zatímco ještě ušetříte peníze a pomůžete životnímu prostředí.

 • Větší síla vašeho pracího prostředku

  Speciální pohyby bubnu byly navrženy tak, aby efektivně pomáhaly odstraňovat skvrny a zvyšovaly účinnost vašeho pracího prostředku. Každé otočení hýčká vaše oblečení a dodává mu čistotu.
  Výborná kontrola motoru redukuje vibrace ve všech pracích fázích včetně procesu odstřeďování, tudíž máte jistotu příjemného ticha.

 • Jenom tolik vody, kolik potřebujete

  Inovativní sensor optimalizuje spotřebu vody v každé fázi pracího cyklu a používá jen nezbytné množství pro dané množství prádla.

  Jako bonus k šetření vodou se můžete těšit také z energetických úspor, protože je ohříváno její menší množství.

Technologie Push & Wash

Technologie turbo programování

Jedno zmáčknutí tlačítka: to je to jediné, co potřebujete pro zapnutí vaší pračky, zvolte program a praní může začít. Za pouhých 45 minut se můžete těšit z čistého prádla beze skvrn.

Cyklus proti zápachu

Inovativní pohyby bubnu, extra máchání na konci cyklu a průběžná kontrola teploty zbaví vaše oblečení zápachu potu, kouře nebo mastnoty.

Proti skvrnám

Pro důkladné odstranění různých typů skvrn.

 • Od jídla – odstranění skvrn od omáček, dresingů, vína.
 • Z práce– odstranění skvrn například od inkoustu nebo make-upu.
 • Z přírody – odstranění skvrn například od trávy nebo bahna.

Rychlý cyklus

Vyberte podle času, který máte na praní k dispozici.

 • 9 minut: nejrychlejší osvěžovací cyklus na trhu.
 • 30 minut: krátký cyklus na 30°C je ideální pro mix prádla.
 • 1 hodina: prací cyklus na 60°C je výbornou kombinací času a pracích výsledků.

Zrychlení cyklu

Potřebujete náhle odejít a nechcete nechávat vaši pračku zapnutou? Zmáčkněte jednoduše tlačítko Zrychlení cyklu a pračka přeskočí fázi máchání a ždímání, aby mohla ukončit prací cyklus za pouhých 20 minut.

Sportovní

Tři speciálně vyvinuté programy pro sporty celé rodiny, které zaručují perfektní výsledky praní bot, sportovního vybavení a funkčního prádla.

Prošívané oděvy

Jemný cyklus pomáhající vám ušetřit čas a peníze udrží vaše prošívané oděvy a deky pěkně měkké a nadýchané.

Samočistící

Speciálně vyvinutý program pro čištění vnitřních částí vaší pračky bez používání extra čistících prostředků. Pravidelné používání tohoto programu vám zaručí, že vaše pračka bude vždy hygienicky čistá a zvýší to také její životnost. Program odstraní za teploty 90 °C všechny zbytky jídla, které mohou způsobovat nepříjemný zápach.

Evoluce designu

Čistě italský design

Spolehlivý, masivní, nádherný. Váš spotřebič řady Innex má nepřekonatelně jednoduché ovládání v kombinaci s atraktivním italským designem.

Jednoduché a intuitivní

Jednoduché a intuitivní

Vše, co potřebujete, na první pohled

Všechno na vaší pračce řady Innex je navrženo pro jednoduché a intuitivní ovládání: Push&Wash tlačítko je hned viditelné díky výrazné modré barvě. Programy a cykly jsou jasně rozdělené, takže snadno najdete ten, který zrovna potřebujete. Všechny speciální funkce a vlastnosti jsou doplněny jasným popiskem na ovládacím panelu s novým designem. Snadné, že ano?

Tolik místa, kolik potřebujete

Tolik místa, kolik potřebujete

Extra velká dvířka praček řady Innex usnadňují vkládání a vyndávání vašeho prádla. Ergonomické madlo umožňuje pohodlné a snadné otevírání.