Uvažujete nad koupí nové mikrovlnné trouby?
Pomůžeme vám!

Mikrovlnné trouby jsou již delší dobu základními pomocníky většiny kuchyní. Původně byly používány místo běžných trub, když jsme potřebovali rychle ohřát nebo rozmrazit jídlo.

Dnešní mikrovlnné trouby mají za sebou dramatický vývoj, nabízejí hodně funkcí a technologií, díky kterým v nich můžeme vařit chutná jídla jako v běžných troubách.

1. Připravte si metr!

Jednou skvělou věcí na mikrovlnných troubách je jejich velikost – jsou malé, kompaktní a dávají vám spoustu možností při rozhodování, kam je umístit. 

Ujistěte se, že pro vaši novou mikrovlnnou troubu budete mít dostatek prostoru a vhodné místo. To je obzvláště důležité při výběru vestavných modelů. Tyto mikrovlnné trouby výborně zapadnou do stylu vaší kuchyně a vypadají skvěle!

U vestavných modelů mikrovlnných trub musíte ovšem velmi dobře vědět přesné rozměry místa, kde bude váš nový spotřebič umístěn.

2. Vyberte si vychytávky!

Technologie mikrovlnných trub urazila dlouhou cestu. Poslední modely nabízejí hodně zajímavých funkcí, které vám pomohou připravit delikátní jídla každý den.

Ujistěte se, co od vaší mikrovlnné trouby očekáváte a vyberte si takovou, která bude splňovat všechny vámi zvolené požadavky.

Zde je výběr funkcí, které nabízejí mikrovlnné trouby Indesit:

Design

Elegantní, stylové a praktické

Mikrovlnné trouby Indesit nabízejí skvělý design, nejnovější technologie a funkce, díky kterým uvaříte dokonalá jídla.

Vylepšený LED displej

Plná kontrola, bez námahy.
Vylepšený LED displej na modelech mikrovlnných trub kolekce Indesit Aria je intuitivní a snadno na něm nastavíte, co potřebujete. Svítící ikony, dotykové ovládání a čisté rozhraní zajistí, že vaření bude vždy hračka.

Gril

Perfektní zapečení

Mikrovlnné trouby Indesit z kolekce Aria zahrnují vestavěný gril, takže si můžete plnými doušky užít mnohostrannost vaření v mikrovlnné troubě doplněné o perfektně křupavou krustu.

Přednastavené programy

Vařte sebevědomě.

Mikrovlnné trouby Indesit z řady Aria vám usnadní vaření ještě více než kdy předtím díky mnoha přednastaveným funkcím, které vaši troubu automaticky nahřejí na ideální teplotu a nastaví čas podle zvoleného receptu.

Ať už pečete pizzu nebo grilujete zeleninu, užijete si vždy dokonale uvařená delikátní jídla.

Kryt na talíř

Pomocná ruka v kuchyni.

Díky zakrytí talíře krytem je vaše mikrovlnná trouba Indesit z řady Aria chráněna před zašpiněním, takže vám odpadne práce s čištěním.

Také můžete vařit dvě jídla najednou a díky krytu nedojde k míchání obou vůní.