Potřebujete novou troubu?
Jsme tu, abychom vám pomohli!

Jsme to, co jíme, že ano? Tudíž dává smysl koupit si troubu, která nám dá ty nejlepší kulinářské zážitky přesně podle našich potřeb.
Výběr správné trouby může být náročný proces. Nechte si poradit a vyberte si tu pravou pomocí našeho praktického průvodce nákupem trouby.
Připraveni? Jde se na to!

1. Co potřebujete?
Troubu nebo sporák?

Jaký je rozdíl mezi troubou a sporákem? Je to jednoduché: sporák kombinuje troubu a varnou desku (plynovou nebo indukční).

Většinou se jedná o volně stojící spotřebič, nikoliv vestavný. A trouba? To je přesně tohle: samotná trouba, nikoliv kombinace trouby a varné desky.

2. Připravte si metr!

Předtím, než si troubu koupíte, se ujistěte, že jste si dobře změřili místo, kam ji umístíte. Takže si připravte metr a začněte si poznamenávat čísla.

Co se týče velikostí, trouby jsou většinou rozděleny na „jednoduché“ nebo „dvojité“.

Jednoduché trouby jsou správnou volbou pro většinu rodin. Poskytují dostatek prostoru pro každodenní pečení a budou snadno pasovat i do menších kuchyní.

Dvojité trouby se jednoduše skládají ze dvou oddělených trub kombinovaných do jednoho spotřebiče. Díky tomu poskytují obrovskou univerzálnost a extra velký prostor pro pečení. Pokud máte rádi pořádání společenských večírků nebo máte obzvláště velkou rodinu, je pro vás dvojitá trouba ideálním řešením.

3. Vyberte si barvu!

Barva je při výběru spotřebičů klíčová, aby vše přesně pasovalo k vašemu osobnímu stylu.

Domácí spotřebiče se vyrábějí v mnoho rozličných barvách zahrnujících mimo jiné bílou, černou a nerezovou. Toto jsou univerzální barvy, které mohou snadno doplnit barvy vaší domácnosti. Pamatujte si: pomocí spotřebičů můžete vytvořit i trochu kontrastu – například výběrem bílé trouby, pokud je zbytek vaší kuchyně v tmavých barvách.

Záleží na vkusu. Přemýšlejte nad různými možnostmi, které se vám nabízejí a vyberte si tu, která se bude k vaší kuchyni hodit nejvíce. Vy a vaše rodina budete v kuchyni trávit hodně času, tak si ji vytvořte k obrazu svému.

4. Zvažte samočistící možnosti!

Ano, trouby se mohou čistit samy! Pokud je tato vlastnost pro vás zajímá, nabízíme vám rychlý přehled hlavních samočistících systémů: katalytický a pyrolytický.

Katalytické samočištění

Katalytické trouby obsahují speciální panely, které jsou určeny k absorpci mastnoty. Pokud je zapnuta katalytická samočistící funkce, trouba se zahřeje na velmi vysokou teplotu, při níž dojde k procesu uvolnění a spálení usazeného tuku a jinak těžce odstranitelné špíny. Zbytky nečistot lze po skončení cyklu snadno odstranit hadříkem.

Pyrolytické samočištění

Pyrolytické trouby se při samočistícím cyklu zahřejí na extrémně vysoké teploty.

Extrémní teplota spálí usazený tuk, veškerou špínu a skvrny na popel. Ten velmi jednoduše setřete.

5. Vyberte si vychytávky!

Jako všechny domácí spotřebiče mají i moderní trouby mnoho užitečných vlastností, které ve vás probudí talent šéfkuchaře.

Zde je výběr funkcí, které nabízejí trouby Indesit.

Turn&Cook

Jeden pohyb, 80 chutných receptů.
Nová funkce Indesit spotřebičů Turn&Cook: zjednodušte si své každodenní vaření s automaticky nastaveným časem a teplotou pečení pro 80 delikátních receptů hotových za hodinu.
Vaše oblíbená jídla na jedno otočení knoflíku!

Funkce Freasy Cook

Z mrazničky na stůl za pouhou chvilku!

Funkce Freasy cook umožňuje uvařit zmražená jídla za kratší dobu. Tato vlastnost zajistí výborné výsledky dokonce bez nahřívání trouby.

Zmražené pokrmy můžete jednoduše vložit do trouby a začít péct!

Funkce pizza

Perfektní pizza!
Pomocí funkce pizza nastavíte vaši troubu Indesit automaticky na ideální teplotu a čas, takže si můžete kdykoliv vychutnat vynikající křupavou pizzu.
Ale to není vše: můžete využít funkci pizza také pro ohřev a přípravu chleba nebo dalších druhů pečiva.