Máte málo místa? Optimalizujte!

Omezený prostor neznamená omezené možnosti.

Máte málo místa? Optimalizujte!

V našem domě máme nedostatek místa navíc. Každý kout se zdá být plný nábytku, dětských hraček a dalších věcí (většinu už si ani nepamatujeme, že jsme kupovali nebo, že je potřebujeme).

Vzhledem k našim omezeným prostorovým možnostem, musíme při výběru domácích spotřebičů uvažovat chytře. Naše pravidlo: musí být dostupné, efektivní a dobře vypadat.

Vezměte si například pračku. Strávili jsme hodně času výběrem té pravé. Taky jsme si zamilovali myšlenku mít i sušičku, ale věděli jsme, že by to příliš zatížilo náš rodinný rozpočet. Ale po hodinách hledání a různých dotazech jsme objevili spotřebiče Indesit a jejich pračky se sušičkou řady Innex. Trefa!

Zaprvé, pohodově jsme se s cenou vešli do našeho rozpočtu (uf!) a i do naší mrňavé koupelny.

Ačkoliv to nechce můj muž přiznat, domácí spotřebiče jsou pro něj velkou záhadou. Nyní dokáže i on jednoduše nastavit programy a cykly. Všechny jsou jasně znázorněny na našem novém spotřebiči, který se díky pár knoflíkům a tlačítkám intuitivně ovládá.

Když už mluvíme o programech, naše nová pračka se sušičkou jich má opravdu hodně. A k mému překvapení jsou všechny opravdu užitečné. Můj nejvíce oblíbený program je 45 minutový Wash&Dry, který, jak vás už jistě napadlo, vypere a usuší prádlo za 45 minut. Naprosto dokonalé!

Když máme málo volného času (jako všichni…), chceme vyrazit s přáteli na skleničku. Někdy ale cigaretový kouř nebo vlhko způsobí nepříjemný zápach našeho oblečení, které ale není opravdu špinavé. V těchto případech jsem si zamilovala program Provzdušnění: rychle osvěží oblečení a zbaví ho nepříjemného zápachu.

Zmínila jsem se, že mám ráda domácí spotřebiče s hezkým vzhledem. Tak tedy dobře – tato pračka se sušičkou Indesit byla navržena italským designérem Giorgettem Giugiarem. Je to designový spotřebič!

Takže, pokud máte omezené množství místa, neznamená to, že máte omezené možnosti nebo že musíte hledat kompromisy v kvalitě. S naší Indesit pračkou se sušičkou jsme nesmírně spokojení!

Více o pračkách se sušičkou Indesit můžete najít zde.