Někdy méně může znamenat více

Pokud máte k dispozici málo místa, dělejte kompromisy
ve velikosti, nikoliv v kvalitě.

Někdy méně může znamenat více

Dobrá – tohle bude znít hrozně. Pamatuji si časy, kdy jsme s manželem oba dva padli do postele po náročném pracovním dnu, domácích pracích a (hlavně) starání se o naši velmi aktivní dvouletou dcerku. Někdy jsme se přistihli, jak si říkáme, že by bylo skvělé, kdyby už byla na univerzitě a my měli zase náš dům pro sebe.

Říkala jsem vám, že to bude znít hrozně. Ale, prosím o porozumění, byl to jen vtip vyčerpaných rodičů. Toť vše.

V každém případě, ten čas nadešel. Naše malá dcerka poněkud vyrostla a chystá se na univerzitu. A jak si nyní přejeme vrátit čas, abychom se dostali zpátky do let, kdy byla malé batole.

Našla si malý (opravdu malý) byt, do kterého se stěhuje s její nejlepší kamarádkou. Je sotva větší než pokojíček, ve kterém vyrůstala, ale obě dvě z něj mají obrovskou radost.

Zeptala se mě, zda bych ji pomohla se zařizováním. Moje první rada byla: pořiďte si myčku.

Je to jednoduše pravidlo č. 1 pro spokojené spolubydlení. Žádné nádobí na umývání = o 90 % méně dohadování. Garantováno.

Problém byl, že jsme musely zvládnout vše vmístit do omezeného prostoru.

Mluvila jsem s pár kamarády a hledala na internetu, než jsem našla to pravé řešení - řadu super úzkých spotřebičů Idesit. Bylo to přesně to, co jsme potřebovaly.

Díky super kompaktní šířce 45 cm je dostatečně malá, aby se tam vešla a ještě nám zůstalo trochu volného místa!

Záleží nám na rodinném rozpočtu (jako všem rodinám, že ano?), takže jsme se trochu obávaly ceny, ale ukázalo se, že spotřebiče Indesit jsou cenově velmi dobře dostupné. Uf!

Také má různé programy a funkce, které určitě využijí. Rychlé mytí, poloviční náplň a mnoho dalších.

Moje malá holčička (jak jí můj manžel stále říká) bude mít spolehlivý, praktický a energeticky úsporný spotřebič za výbornou cenu.

Nejlepší ze všeho: nebudou žádné dohady o tom, kdo je teď na řadě s mytím nádobí.

Více o spotřebičích Indesit řady Slimline můžete najít zde.