Chybí vám místo? Vyberte si ten
správný spotřebič.

Ve čtyřčlenné domácnosti je volné místo drahocennou komoditou.

Chybí vám místo? Vyberte si ten 
správný spotřebič.

Moje dcera je vegetariánka. Já držím neustále (někdy relativně účinnou) dietu. Můj manžel a syn jedí hodně. A tím mám na mysli opravdu hodně.
Co to znamená? Komplikovaná jídla a časová náročnost na jejich přípravu, a to je jen začátek. Také nám rychle dochází místo v chladničce. Její otevírání bylo vždy nebezpečnou záležitostí vzhledem ke hromadějícímu se jídlu uvnitř. Nebo se stalo, že naše potraviny upadly v zapomnění v útrobách naší chladničky!
Bylo načase vybrat si novou chladničku. Po mnoha hodinách hledání jsme nakonec našli ideální řešení pro naši rodinu.

Spotřebiče Indesit řady eXtra nabízí skvělé chladničky, které mají vše, co potřebujeme. Poskytují jednoduchá řešení všech našich problémů se skladováním.

Vezměte si například plýtvání jídlem. Úplně z toho šílím! S naší starou chladničkou se nám jídlo hromadilo v různých zákoutích, kde se schovávalo až do uplynutí data minimální spotřeby. Tomu je teď díky chytrým výsuvným poličkám konec. Jednoduše je vysunete a podíváte se, co se na nich nachází.
Jídlo nám také vydrží déle – díky používání Flexi Boxu. Tento chytrý box můžete umístit do různých teplotních zón. Například 0° zóna je skvělá pro maso a další křehké potraviny, zatímco 5° zóna se perfektně hodí pro ovoce a zeleninu. Jídlo vydrží déle a chutná lépe!

Jak jsem řekla, je nás doma dost a každý se stravuje jiným způsobem. Je to hodně náročné. Řešení, se kterým jsem nakonec přišla já (Jsem máma, takže koneckonců je to moje práce!), je vařit jídla dopředu a mít je připravená v mrazničce. Naštěstí naše nová kombinovaná chladnička Indesit má mrazničku přesně takovou, jakou potřebuji: mohu snadno vyndat některé příslušenství a nebo jej přesouvat v rámci vnitřního uspořádání, což mi dává extra prostor pro mrazení velkého množství jídla. Výborné!

Více o kombinovaných mrazničkách s chladničkou řady eXtra můžete najít zde.