Praní: nyní jednoduché jako 1-2-3

Intutitivní spotřebiče dělají váš život snazší.

Praní: nyní jednoduché jako 1-2-3

Moje žena je moje superhrdinka. To je pravda.

Pracuje na plný úvazek, má dvě děti a skvěle se stará o naší dobře fungující domácnost. Jasně, že jí pomáhám, ale chybí mi její organizační schopnosti. V práci dokáži vše plánovat a rozhodovat. Ale jakmile se jedná o náš domov… Většinou se ptám mojí manželky.

O převážnou část domácích úkolů se staráme společně (když máte rodinu, seznam úkolů, které musíte udělat, je prostě nekonečný). Ale existují jisté věci, které zvládne jenom ona.

Jednou z nich je praní.
Z nějakého nepochopitelného důvodu jsem úplně ztracený, jakmile dojde na praní. Rád kutím a zvládnu všechno opravit. Ale pračka? To je pro mě naprostá záhada.

Nebo spíše - tak tomu bylo dříve. Teď máme novou pračku.

Pro snazší život mojí ženy jsem se rozhodl najít novou pračku. Prověřenou manžely. Už byl stejně čas na výměnu naší staré.
Po nějaké době hledání na internetu jsem našel spotřebiče Indesit řady Innex. To bylo přesně to, co jsem potřeboval.

Proč? Protože spouštění pračky Innex je neskutečně jednoduché, tady je celý proces:

a) Naplňte jí prádlem

b) Zmáčkněte tlačítko

A je to!!!

Žádné nastavování programu při každém praní pádla, žádné otáčení knoflíkem nebo mačkání všemožných tlačítek. A o pouhých 45 minut později je naše prádlo perfektně čisté.
To vše díky chytrému systému Push&Go, který zvládám ovládat i já.

Nyní je praní prádla tak jednoduché, že jej zvládá i náš desetiletý syn. Chce také pomáhat mamince (ano, je to malý andílek).

Samozřejmě má naše nová pračka Indesit řady Innex hodně dalších funkcí a programů (30 ° prací cyklus, Cyklus proti zápachu, invertorový motor a spoustu dalšího). Jsem si jistý, že moji blízcí je všechny rádi vyzkouší.

Manželka má o něco více času, já jsem vyhrál nad mými obavami z praní a z našeho syna se stal šikovný pomocník. Každý je vítěz!

Více o spotřebičích Indesit z řady Innex můžete najít zde.