Lahodná jídla, snadno a rychle

Jídla, nad kterými se vám budou sbíhat sliny, nemusí být komplikovaná.

Lahodná jídla, snadno a rychle

Mám ráda vaření. Dovoluje mi to být kreativní, zatímco tvořím něco užitečného: pohoštění pro mé nejbližší.

Ale ne vždycky můžete být v dobré náladě a chtít trávit hodiny v kuchyni, kombinovat ingredience a kontrolovat teplotu, aby vše bylo perfektní. Občas potřebujete něco rychlého a snadného.
Přišla jste například pozdě z práce a manžel s dětmi mají hlad. V těchto případech jsem dřív jen vzala mražené jídlo a hodila jej do mikrovlnky.

Ale od té chvíle, co máme naši novou kuchyň, jsem objevila rychlý způsob přípravy lahodných jídel, která mi nebudou trvat věčnost.

Je to Indesit kuchyň z řady Aria – nádherný set vestavných spotřebičů, které vypadají elegantně a moderně. Indesit Aria nemá na rozdíl od podobných kolekcí spotřebičů chladný neosobní vzhled.

Jsou atraktivní a útulné, jestli mi rozumíte.

Každopádně… Aria trouba má skvělou funkci nazvanou Turn&Cook. A vše, co musíte udělat, je pouze otočit knoflík, a vaše trouba se postará o zbytek.

Připraví vybrané ingredience tak dokonale, aniž bych celou dobu musela být v pozoru a jídlo kontrolovat. A nikdy nám nedojdou nápady, co se týče receptů! Turn&Cook zná 80 různých receptů, které vždy perfektně uvaří.

Sbohem mražená jídla. Vítejte zdravé, snadné a chutné pokrmy!