Moje pračka je můj stroj času

Šetřete energii, vodu a (hlavně!) čas.

Moje pračka je můj stroj času

Sedli jsme si s manželem a udělali jsme si seznam úkolů, které nás každý den čekají. Jakmile jsme náš seznam dokončili a podívali se na něj, zjistili jsme, že není v našich silách všechno zvládnout během jednoho dne.

Na našem seznamu bylo: děti, práce, domácí práce, nakupování, uklízení, plánování, opravy a vaření. Když se nám náhodou podařilo získat nějaký čas navíc, snažili jsme jej využít pro trochu odpočinku – film, knihu, večeři ve dvou. Tak co? Ještě si na to pamatujete?

Vezměme si například praní. Prádlo se kupí a kupí až do nekonečna. Ve chvíli, kdy vyndáme vyprané prádlo z pračky, už tu máme připravené alespoň další dvě várky na praní. Praní prádla může doslova požírat náš čas. A pro rodiče je čas velmi cenný!

A co teprve voda a proud! Stály nás doslova majlant.

Zrušili jsme náš seznam úkolů a soutředili se na něco úplně jiného - na stroj času.

Ano, stroj času.

Pár našich přátel nám řeklo o myčkách Indesit řady MyTime, tak jsme se na ně podívali. Přesně něco takového jsme potřebovali. Okamžitě jsme se zbavili naší staré pračky a koupili si novou MyTime pračku.

Tak to byl velký rozdíl!

Tento malý poklad má 6 ultra rychlých programů od 20 minut (ano DVACET) do 59 minut v závislosti na typu náplně. Vložím prádlo dovnitř a než se stihnu rozkoukat, je zářivě čisté.

Od té doby, co máme pračku MyTime, pereme vlastně častěji, ale máme více volného času!

Další naší obavou byly samozřejmě úspory. Neúsporné spotřebiče způsobují měsíc co měsíc spoustu nákladů navíc. Takže jak si vede náš nový spotřebič?

Odpověď: úžasně. U malých náplní je úspora vody více než 70%.

Takže ano, stroj času. Nejsme sice schopní cestovat do budoucnosti nebo minulosti. Ale určitě si užíváme daleko více současnost.

Více o pračkách Indesit z řady My Time můžete najít zde.