2 vteřiny, 1 tlačítko, 0 starostí.

Slovo manžela: když jde o domácí spotřebiče, v jednoduchosti je krása.

2 vteřiny, 1 tlačítko, 0 starostí.

Musím se vám svěřit. Pro chlapa je to trochu trapné.

Tedy: domácí spotřebiče jsou pro mě naprostou záhadou. Tak, už jsem to řekl.
Váš notebook se nemůže připojit? Tohle umím rychle vyřešit. Teče vám odpad v kuchyni? Bez problémů. Potřebujete pověsit obraz? Jen řekněte kam.
Ale jakmile jde o nastavování programů a funkcí na pračce…. Jsem ztracený. Doslova úplně ztracený.

To je problém. Když vezmete v potaz, že je moje žena těhotná s naším druhým dítětem, je to více než problém. Protože ode mě se očekává, že jí pomůžu a budu jí oporou, aby ona měla dostatek síly pro našeho drobečka, který jí roste v bříšku. Vždycky to dopadne stejně. Stojím před pračkou, v rukách mám koš plný špinavého prádla a koukám na ten prací přístroj, jako by to byla nějaká tajemná hádanka.

Tak jsem se rozhodl pro to, co by udělal každý sebevědomý a zručný muž. Obrátil jsem se na internet.

A našel jsem přesně to, co jsem hledal: spotřebiče Indesit řady Innex. Stačilo několik kliknutí a naše nová pračka už stála přede mnou. Její ovládání bylo doslova tak jednoduché jako napočítat do tří, hlavně díky speciální funkci Push&Wash.

Nandejte prádlo, zmáčkněte tlačítko. To je vše. Doslova.

Žádné nastavování programu při každém praní pádla, žádné otáčení knoflíkem nebo mačkání všemožných tlačítek. A o pouhých 45 minut později je naše prádlo perfektně čisté.

Samozřejmě má naše nová pračka Indesit hodně dalších funkcí a programů (ECO cyklus, Cyklus proti zápachu, invertorový motor a spoustu dalšího). Jsem si jistý, že moje žena všechny ráda vyzkouší.

A já? Jsem absoltuně spokojený s funkcí Push&Wash.

Nejlepší na tom všem je, že moje žena může v klidu odpočívat, protože ví, že já se o všechno postarám.

Více o spotřebičích Indesit z řady Innex můžete najít zde.