Kvalitní čas v kuchyni

Pravé srdce vašeho domova: kuchyň

Kvalitní čas v kuchyni

V poslední době jsme shlédli více než dost různých kuchařských show mistrů šéfkuchařů.

V poslední době jsme shlédli více než dost různých kuchařských show mistrů šéfkuchařů

Manžel a děti často utrousí nějaká italská nebo francouzská slovíčka týkající se jídla v průběhu naší konverzace. Dokonce vědí, jak správně napsat Crème fraîche. Je to čím dál tím divnější.

Ale je to také celkem zábavné. Navzájem se předháníme a trumfujeme, kdo připraví nejchutnější a (někdy také) nejzdravější jídla.
Kuchyň se stala naším sdíleným bitevním polem/laboratoří. A milujeme to! Vždycky jsem věděla, že kuchyň je tím skutečným srdcem domova. Pokud platí, že jsme to, co jíme, tak musí platit, že kuchyň je místem, kde se rozhodujeme, čím budeme.

Naše kuchyň je plná spotřebičů Indesit z řady Aria. Vypadá fantasticky: každý domácí spotřebič perfektně doplňuje další. Všechny mají čistý a moderní vzhled, který opravdu miluji. Může to znít jako klišé, ale jsou jako naše rodina: jsme všichni rozdílní, ale jsme pro sebe stvořeni.

Můj manžel může připravovat šťavnatou pečínku, zatímco já s dcerou chystáme na varné desce zdravé smažené nudle téměř bez tuku. Ve sejnou chvíli zkouší můj syn nějaké novinky v mikrovlnce. Vaříme, smějeme se a skvěle si užíváme.

Vaříme, smějeme se a skvěle si užíváme.

Řada Aria nám všechno tohle umožňuje. Vezměme si například varnou desku: jedná se o indukční model. Zbožňuji všestrannost, kterou mi poskytuje. Díky ní můžeme používat pánve a hrnce všech velikostí. A závěrečný úklid je snadný jako mávnutí kouzelným proutkem.

Trouba má tolik skvělých funkcí, že často podezříváme mého manžela, že snad musí v rámci našich soutěží podvádět.

Funkce Turn&Cook je jednou z nich. Funguje přesně takto: otočíte knoflíkem a do hodiny máte na stole neskutečně chutné jídlo. Často jsme mezi sebou diskutovali, kdo bude troubu po vaření čistit, ale tahle má hodně chytrých prvků, které dělají čištění opravdu snadné, například sklopný gril nebo vyndavací přední skleněný panel.

Dělali jsme si legraci z našeho syna, když se snažil připravit skvělá jídla v naší mikrovlnné troubě. Ale museli jsme to odvolat… jeho jídla jsou jednoduše delikátní. Mikrovlnná trouba z řady Aria má speciální systém, který zaručí, že se všechny ingredience výborně uvaří (naše stará mikrovlnná trouba zvládla připravit akorát tak napůl zmražená anebo napůl spálená jídla).

Naše kuchyň: je rušná, hlučná, špinavá.

Ale je to také nejlepší místnost v domě, protože jsme si tam všichni nejblíže! :)

Více o spotřebičích Indesit řady Aria můžete zjistit zde.