Nový domov: čas na oslavu :)

Stěhování bylo stresující, ale nezbytné.
A teď nastal čas na kolaudační party!

Nový domov: čas na oslavu :)

Milovali jsme náš starý dům. Opravdu.

Bylo to první místo, kam jsme se přestěhovali jako pár a první domov, který jsme si společně zařídili. Byl to domov, kde se z nás stala rodina, zanedlouho jsme nebyli dva, ale tři. Jako mávnutím kouzelného proutku jsme po nějakém čase byli čtyři a bylo nutné přijmout pravdu, že náš dům je pro nás malý. Nastal čas jít dál. Zpočátku jsme trochu rozpačitě hledali nový větší domov, trvalo to dlouho! Pokud jste tímto také prošli, dobře víte, jak to může být frustrující.

Trochu s rozpačitým pohledem jsme vyrazili k nalezení něčeho nového. Pokud jste si také prošli tímto krokem, víte, jak to může být frustrující. Trvalo to věky!

Ano, a tady to máme – o pár měsíců později sedíme v obývacím pokoji našeho nového bydlení. Je nám ještě trochu cizí, přirozeně. Ale změna je život: tohle je teď náš dům a brzy to bude i náš nový domov.
Existuje lepší příležitost pro kolaudační party? Na setkání s našimi starými přáteli v novém domě je něco krásně uklidňujícího, mám pravdu?

Tak tady jsme, některé naše věci ještě stále čekají v krabicích na to, až je vybalíme a my čekáme na naše hosty, až dorazí.

Ano, je tu ještě trochu nepořádek! Nevím, jak se mi podaří roztřídit všechno naše oblečení, ale jedna věc je jistá: kuchyň je připravená na kolaudační party s večeří. Popravdě, kuchyň byla první místnost, kterou jsme naplánovali a vybavili.
Právě teď, když tady pobíháme za dětmi a snažíme se je obléknout, jsem vrhla vděčný pohled na naší myčku nádobí.

Bez ní by dneska večer žádná kolaudační party nebyla, to jsem si jistá.

Vybrali jsme si myčku nádobí Indesit z řady eXtraspace. Je bytelná, snadno se ovládá a skvěle funguje! Je v ní dostatek prostoru pro celkem 14 sad nádobí (máme štěstí, protože dnes večer nás má být 12!).

Tento malý poklad má všechny programy a funkce, které potřebuji - ty, které využiji na rozdíl od všech těch nepoužitelných zvuků a pípání) včetně programů odloženého startu, ECO, poloviční náplně, intenzivního cyklu a dalších. Když budu chtít, mohu klidně vyndat vrchní koš a využít 53 cm vysoký prostor.

Nicméně, už jsme zvládli obléct děti a mám pocit, že slyším někoho přicházet ke dveřím. Je čas připravit se na party!

Ano, pomalu se už tady začínáme cítit jako doma.

Více o Indesit spotřebičích řady eXtra můžete najít zde.